• Stomatolog Nowa Sól O Nas

Karolina Jucha-Grabowska

Jestem lekarzem dentystą. W 2010 r ukończyłam Akademię Medyczną im.Piastów Śląskich we Wrocławiu, gdzie następnie zdobywałam doświadczenie zawodowe. Chęć ciągłego rozwoju, korzystania z nowoczesnych technologii oraz uczestnictwo w licznych szkoleniach i kursach, daje mi możliwość wykonania usług na światowym poziomie. W Nowej Soli jest mój dom rodzinny. Tu postanowiłam wrócić i otworzyć swój gabinet.

Jednym z moich priorytetów jest zapewnienie Państwu komfortu podczas wizyty. Szczegółowe omówienie potrzeb leczniczych oraz przebiegu leczenia zapewni Państwu zadowolenie, które jest dla mnie największą nagrodą. Wierzę, że do pełnego sukcesu potrzebna jest pasja, którą niewątpliwie stała się dla mnie stomatologia. Prywatnie jestem mamą Filipka i Laury.

W wolnych chwilach lubię podróżować oraz spędzać aktywnie czas z rodziną. Jestem miłośniczką fotografii oraz dobrej muzyki.

Bartosz Handziak

Doktor Bartosz Handziak jest absolwentem Uniwersytetu Medycznego we Wrocławiu. Na codzień zajmuje się chirurgią, implantologią oraz leczeniem skomplikowanych przypadków endodontycznych. Jego praca charakteryzuje się dużą precyzją, a korzystanie z mikroskopu pozwala mu osiągnąć najwyższą jakość usług.

Jednak to nie tylko umiejętności zawodowe sprawiają, że Bartosz zyskał opinię doskonałego lekarza. Jego pasja do stomatologii oraz troska o pacjentów sprawiają, że każda wizyta u niego jest niezwykle komfortowa i bezpieczna. Jego profesjonalizm idzie w parze z empatią i zaangażowaniem w zapewnienie najlepszej opieki stomatologicznej.

<

Marlena Śramkiewicz

Z zawodu jest dyplomowaną higienistką stomatologiczną z 8 letnim stażęm pracy w gabinecie stomatologicznym oraz technikiem sterylizacji medycznej.

W gabinecie zajmuje się profesjonalną higienizacją z doborem indywidualnego instruktażu higieny jamy ustnej , wybielaniem zębów, zabiegami profilaktycznymi dla dzieci oraz zabiegami z wykorzystaniem ICON.

Prywatnie szczęśliwa opiekunka dwóch adoptowanych kotów i wielka fanka Agnieszki Chylińskiej.

Certyfikaty

ul. marsz. J.Piłsudskiego 55/1a
67-100 Nowa Sól
602 791 771
kontakt@smilestudio.com.pl
Środa, Czwartek, Piątek od 10:00 - 21:00
Sobota od 9:00 - 15:00

Formularz kontaktowy

Wysyłając formularz wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych podanych w formularzu, w celu otrzymania odpowiedzi. Podstawą prawną takiego przetwarzania danych jest art. 6 ust. 1 lit. f RODO. Wysyłając formularz oświadczasz, że zapoznałeś się z naszą Polityką Prywatności Polityką Prywatności

Twoja wiadomość została wysłana.
Skontaktujemy się z Tobą tak szybko jak to będzie możliwe