NIEWIDOCZNE APARATY ORTODONTYCZNE

Co to jest ClearSplint INVISIBLE SOLUTION™ ?

ClearSplint Invisible Solution™ – to innowacyjny system, umożliwiający korekty wad zgryzu z wykorzystaniem niewidocznych nakładek.

Wygodny sposób na uzyskanie pożądanego uśmiechu bez konieczności stosowania tradycyjnych stałych aparatów ortodontycznych.

CLEARSPLINT INVISIBLE SOLUTION

ClearSplint Invisible Solution™ – to pakiet, przeźroczystych nakładek indywidualnie projektowanych i dopasowanych do Pacjenta. CLEARSPLINT™ rekomendowany jest do leczenia lekkich i średniozaawansowanych wad zgryzu.

Zespół Specjalistów ClearSplint Invisible Solution™ przy użyciu najnowocześniejszych technik cyfrowych przygotowuje zindywidualizowany plan leczenia. Na podstawie wizualizacji w postaci symulacji 3D i przygotowanego raportu ortodontycznego, lekarz ma możliwość przedstawić Pacjentowi przebieg oraz szacunkowy koszt leczenia.

Świetnym narzędziem do przedstawienia Pacjentowi planowanych efektów leczenia jest przygotowywana wizualizacja procesu zmian zgryzu począwszy od sytuacji wyjściowej do planowanej. Pacjent otrzymuje komplet niewidocznych nakładek o różnych twardościach podzielony na sety wraz z instrukcją ich użytkowania.

Sam proces leczenia uzależniony jest od Pacjenta.

Systematyczność noszenia nakładek zgodnie z zaleceniami ma ogromne znaczenie i wpływ na uzyskanie zadowalającego efektu.

ZALETY

 • ESTETYKA
  nakładki są przeźroczyste, niewidoczne podczas użytkowania
 • EFEKTYWNOŚĆ
  potwierdzona klinicznie
 • KOMFORT I IDEALNE DOPASOWANIE
  nakładki są bezpieczne dla śluzówki jamy ustnej, łatwozdejmowalne, dzięki czemu bardzo wygodne
 • HIGIENA
  aparat ortodontyczny typu CLEARSPLINT INVISIBLE SOLUTION™ łatwo się czyści, na czas posiłków jest wyjmowany z jamy ustnej
 • BIOKOMPATYBILNOŚĆ
  nakładki wykonane są z wysokiej jakości biokompatybilnych materiałów zapewniających stabilność w trakcie leczenia
 • BEZPIECZEŃSTWO
  mogą być stosowane podczas snu
 • SYMULACJA 3D
  możliwość zobaczenia planowanego efektu końcowego
 • CZAS
  krótki czas leczenia w porównaniu z aparatem stałym
 • WIZYTY KONTROLNE
  mała liczba wizyt kontrolnych
 • WORLDWIDE
  możliwość leczenia Pacjentów na odległość

JAK TO DZIAŁA?

Przebieg i zakres leczenia nakładkami ortodontycznymi CLEARSPLINT INVISIBLE SOLUTION™ jest indywidualny dla każdego Pacjenta. Na podstawie przygotowane j symulacji Pacjent otrzymuje informacje o etapach leczenia określanych mianem SETÓW.

Każdy SET zawiera zestaw trzech nakładek o różnych grubościach i różnym stopniu nacisku, które Pacjent powinien stosować przez kolejne 4 tygodnie.

Dzięki różnej charakterystyce i stopniu twardości stosowanych nakładek w łatwy i komfortowy sposób osiągamy efekt pięknego uśmiechu.